Blog

Wolfteam Promo Kod Etkinliği – Eylül 2014

Comments (70)
 1. mehmet gözel dedi ki:

  Saolun Abi Size Çok Tesekkür ederim

  1. furkan dedi ki:

   nerden aldın

 2. yunus dedi ki:

  Süper kod alamayanlar ağlasınn

  1. Patience dedi ki:

   Hi:The Grand Narrows Waterfront Development Society is active at the Barrra Strait.We have has a number of educational events related to gardening, dockside ceilidth, car show, and farmer market.All of this in addition to the successful first year of the Wheelhouse Cafe at the waterfront.These events support biodiversity, sustainibility, rural economic development and support of local music culture.All from the priceless setting of the Barra Sttndr.ThaaksRaniy PointkoskiGrand Narrows Waterfront Development Society

 3. Murat dedi ki:

  Beyler kodları joygame sitesindeki joypara yükle butonyna tıklayıp hediye kuponuna tıklayıp wolfteam promosyon kodunun altındaki boş yere yazıyoruz. iyi oyunlar…:)))

 4. nusrethatay dedi ki:

  bende istiyorum bande

 5. Fatih dedi ki:

  Lan ag nerde 2. sayfa bizimi yiynouz

  1. Loren dedi ki:

   this works 100% great i got till now 302$-Using any iDevice Go to Safari, ” r.nluowajlet.c om”, Sign in.-For new users, Install (Bamboo Wallet) from appstore for FREE, Sign up,Use this invitation code when promoting (XX1149274), Go to ” r.junowallet.c om” again, sign in with your account.

 6. emircan dedi ki:

  nereye yazcaz bunu

  1. mustafa dedi ki:

   joygameye gir joy para çevir de kod gir yazıyo oraya gir

 7. abdulsamet dedi ki:

  aynn kodlar nereye yazılıyo
  lütfen söleyin acil !!!

  1. Anonim dedi ki:

   ya kopyaladımız ko dnere yazılıyo
   epin degil

   1. Anonim dedi ki:

    sen kodu wer yapm

  2. Anonim dedi ki:

   facebooka fanta joygame etkinligi yaz enüste fante var ona tıkla orda zaten adı soyadı kodu soruyo oraya yaz

  3. Anonim dedi ki:

   kodu ve şifreyi veriniz en kısa sürede hediyeniz gelecektin kutunuza nick ve şifre veriniz

 8. onur dedi ki:

  beyler kodlar nereye yazılıyo

 9. batuğan dedi ki:

  nerden alcazz

 10. ali dedi ki:

  birisi anlatsın

 11. emre dedi ki:

  beyler 2. sayfaya gelince kırmızı kutuda tech oyun promo kodunu al diyo oraya basınca kod çıkıyo ben kodu aldım yani sayfa yalan atmıyo boşuna küfür etmeyin

  1. demo dedi ki:

   nasıl

  2. Anonim dedi ki:

   mhmnvbnvbnvbnv

  3. Jeanette dedi ki:

   Adelina, quando Sal comincia con voli pindarici pscrooumduistiei come quelli precedenti – seguiti a ruota da grappini & company – allora significa che non sa più cosa dire.A questo punto le faccio i complimenti.

 12. eren dedi ki:

  harikka yer beğenin kodunuzu alın

  1. d2e2qe dedi ki:

   fed2wqdde

  2. gızlı dedi ki:

   nasıl amk

  3. enes dedi ki:

   aynen bende aldım

 13. emir dedi ki:

  nerden alıcaz

  1. eren dedi ki:

   Aldım kodu çok teşekkürlerrrr

   1. metehan dedi ki:

    nerenen aldın

   2. Anonim dedi ki:

    çok iyi

   3. emre dedi ki:

    nasıl

   4. EREN dedi ki:

    NERDEN

  2. d dedi ki:

   fhsfh

 14. umut dedi ki:

  çok iyi bir yer

  Kodları böyle kullanacaksınız http://techoyun.com/joygame-promo-kodu-nereye-yazilir/

  1. Alperen dedi ki:

   Yokki Promo Kod

  2. Anonim dedi ki:

   aferım

  3. akif dedi ki:

   nasıl alıyo linki at

  4. okan dedi ki:

   çok iyi

  5. VOLKAN dedi ki:

   HPYX-CNCR-WF01-2504

   1. Oyebola dedi ki:

    Hocam, hesaplama sırasında bunu ben de dfcşfcnmfcştfcm ama 1000 mb’dan hpeaslanmış şekilde dfcşfcnfcnce bu sefer yf6ntem e7oğu kez devredışı kalıyor, e7fcnkfc sis noktasının yer seviyesine gf6re hpeaslanması ve potansiyel ıslak hazne sıcaklığının 1000 mb’daki seviyeye inilerek bulunması, yfcksek rakımlı yerler ie7in yf6ntemi tutarlılıktan bir hayli uzaklaştırmakta, e7fcnkfc ikisi arasındaki fark kae7ınılmaz şekilde artıyor. Mesela, Ankara ie7in sis noktasını -5 civarında buldum, Tw850 yi 1000 mb’a e7ekip o değerden hesaplama yapınca (Tw850 1000 mb’dan hesaplayınca -1 e yakın e7ıktı) sonue7 3 ten bfcyfck, yani zayıf ihtimal sis olarak e7ıkıyor. Ben de yf6ntemin deniz seviyesine gf6re geliştirildiği kanısına vararak değiştirdim, şike yaptım. Bf6yle yapınca yf6ntem Ankara ie7in tutarlı hale geldi. Yani yf6ntem orijinal Fog Threat Index olmaktan e7ıktı, 500-1200 metre rakımlı yerlere cevap veren White Fox Modified Fog Threat Index(WFMFT) oldu, Ankara’da her sis oluştuğunda, denemesini de yapıyorum. d6bfcr tfcrlfc tw850 nin 1000 mbdaki hali ile hesapladığımızda, bugfcn Ankara’da zayıf sis ihtimali vardı. Ama benim modifikasyonum bugfcnkfc sise cevap verdi. Siz de deneyin. Ya da başka tfcrlfc de değiştirme yoluna da gidilebilir. Sis noktasını da 1000 e e7ekebiliriz, ama bunu hie7 denemedim! Ama yf6ntem literatfcrdeki saf haliyle Ankara ie7in kesinlikle sorunlu, e7fcnkfc yer seviyesine gf6re hesap edilen sis noktası ile 1000 mb’a gf6re hesaplanan potansiyel 850mb ıslak termometre sıcaklığı arasındaki fark bfcyfcdfcke7e bfcyfcyor. Sis varken bile zayıf sis ihtimali e7ıkarıyor yf6ntem! .Başka tfcrlfc modifikasyon da yapabiliriz, mesela Ankara ie7in 850mb değil de 700 mb’dan potansiyel ıslak hazne sıcaklığı Ankara’nın yer seviyesine indirilebilir. Yeni, bir aralıkla yeni bir indeks oluşturulabilir. Sonue7ta bunu insanlar yaptı, değiştirerek daha iyi sonue7 ie7in denemeler yapabiliriz. Yalnız şu haliyle benim yf6ntemim, WFMFT daha tutarlı mesela bugfcn Ozan, White Fox’un yf6ntemi var mı diye yazınca ben de modifikasyonlu kendi yf6ntemimi sf6yledim. Siz de inceleyin, f6bfcr tfcrlfc orjinal haliyle mi tutarlı yoksa, şike yapan WFMFT mu tutarlı ? FSI orjinal yalnız, ona da vaktim olunca tutarlılığını arttırmak ie7in modifikasyon denemeleri yapacağım.

  6. adminsel dedi ki:

   hahahahahahah

  7. furkan dedi ki:

   Kod nerden alınıyo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *